Stor Perde Yıkama

Stor perdeler sade aynı zamanda zarif, kullanışlı aynı zamanda ekonomik bir çözüm olarak son derece yaygın olarak kullanılmaktadır. Perde sistemleri içinde en çok tercih edilen ürünlerdendir. 

Ve oskar yıkama olarak 24 saat içerisinde pedelerinizi temizlenmiş olarak montaj ediyoruz.

Evinizde ve işyerinizde kullanmış olduğunuz perdeler çeşitli sebepler sonucu zamanla ilk görüntüsünü kaybedebilirler. Stor Perde yıkama işlemi son derece dikkat isteyen, özel şampuanlarla yıkanması gereken önemli bir iştir. Perdeleriniz firmamız tarafından sökülerek evinizden alınır ve temizlendikten sonra tekrar evinize takılarak teslim edilir. Söküm ve montaj işlemleri firmamıza aittir.

Stor Perde Temizliği

Yine bu perde türüde son derece hassas bir kumaşa sahiptir bu nedenle yıkama esnasında bilinçsizce yapılan uygulamalar nedeniyle kumaş bozulabilir ve kırış kırış olabilir. Bu nedenle evde perdeye zarar vermeden yapabileceğiniz en iyi uygulama kuru bir günger yardımı ile perdenin tozunu almak olacaktır. Özellikle bilinçsizce çamaşır makinasına atılan stor perdelerin eski halinden eser kalmaz. Bu nedenle kuru bir sünger yardımı ile nazikçe silebilirsiniz yada yıkanmasını istiyorsanız biz sizin için profesyonel şekilde yıkama işlemini hallederiz.

Zebra Perde Temizliği

Diğer kumaş çeşitlerine göre daha hassas ve narin olan zebra perdelerin temizliği elbetteki daha çetrefilli ve zordur. Genellikle ofislerde, mutfaklarda ve salonlarda tercih edilirler. Özellikle mutfaklarda yağlanma olabileceğinden silinmeye uygun perdeler tercih edilirse ev hanımları için daha sıkıntısız olur. Bu silme işlemi sırasında perdenin kaplama malzemesinin zarar görmemesi için dikey hareketlerle kuru bir sünger yardımı ile yavaş ve nazikçe silinmelidir. Yada elektrik süpürgesi yardımıyla tozunu alabilirsiniz. Yine bu işlemlerle uğraşmak istemez ve yıkanmasını isterseniz biz profesyonel şekilde perdeniz zarar görmeden temizlik işlemini hallediyoruz.

Kumaş Stor Perde Temizliği

Stor Perde yıkama işlemi son derece dikkat isteyen, özel şampuanlarla yıkanması gereken önemli bir iştir. Siz değerli müşterilerimize Stor Perde Yıkama konusunda uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz.

 

Ahşap Stor Perde Temizliği

Her eşya, alet vs. gibi perdeleriniz de zamanla kirlenecek bakıma ve temizliğe ihtiyaçları olacaktır. Ahşap veya bambu stor perdeleriniz de zamanla bakıma ve temizlige ihtiyaç duyacaktır. Zamanı geldiğinde her eşyada olduğu gibi bakım ve temizliği mutlaka yapmalıyız. Perdeleriniz aşırı derecede kirlenmeden temizliğinin belirli periyotlarda yapılması şarttır

 

Katlamalı Stor Perde Temizliği

Evinizde, ofisinizde kullanmakta olduğunuz tül perdeleriniz, mekanizmalı katlamalı perdeleriniz ve fon perdeleriniz, zamanı geçirilmeden temizlenmeli ve bakımları yapılmalıdır. Bakımı ve temizliği zamanında yapılan perdeleriniz size uzun süre kullanma imkanı verir.

 

Temizlik ve Bakımını Yaptığımız Perde Çeşitleri               

Ahşap Perdeler Fransız Tül Perde Boncuk Perde
Dikey Perdeler Cibinlik Kravüze
Termal Perde
Silhouette Perde Briz Perde Merdiven Perdesi
Fon Kanat Perde Country Perde Modern Perde
Japon Perde Nuette Perde Motorlu Perde
Katlamalı Perde Plise Perde Dijital Perde
Rustik Perdeler İp Perde Perde Tasarımı
Stor Perdeler Jaluzi Perde Renso Perde
Tül Perde Karartma Perde Sahne Perdesi
Balon Perde Korniş Sıradışı Pencereler